Most,nádraží / Most [201]

24.09.2021   17:08:33
Linka Cílová zastávka Odjezd Nást.
545 Braňany,závod 1 min 1 nízkopodlažní
R25 Plzeň hl.n. ±2 min VLAK  
U51 Ústí n.L.hlavní nádr. 19 min VLAK  
544 Lužice 26 min 1 nízkopodlažní
U13 Žatec západ 27 min VLAK  
660 Lovosice,aut.nádr. 17:40 1 nízkopodlažní
545 Bečov 17:53 1 nízkopodlažní
U1 Děčín hlavní nádr. ±18:01 VLAK  
U12 Hřivice (žst) 18:02 VLAK  
U1 Kadaň-Prunéřov 18:13 nízkopodlažní
545 Braňany,závod 18:14 1 nízkopodlažní
660 Most,1.nám. 18:15 nízkopodlažní
733 Žatec,aut.nádr. ±18:15  
565 Chomutov,aut.nádr. 18:19 nízkopodlažní

Symbol ± před časovým údajem označuje spoj, ke kterému nemá systém online data.