Chlumec [121]

24.09.2021   16:20:24
Linka Cílová zastávka Odjezd Nást.
451 Homole u Panny,Suletice 2 min 2  
488 Ústí n.L.,Severní Terasa 9 min 2 nízkopodlažní
488 Duchcov,nem. 10 min 1 nízkopodlažní
524 Litvínov,nádraží 15 min 1 nízkopodlažní
450 Děčín,aut.nádr. 19 min 2 nízkopodlažní
451 Petrovice,Krásný Les,konečná 20 min 1  
480 Teplice,Benešovo náměstí 16:58 1 nízkopodlažní
451 Homole u Panny 17:23 2  
488 Ústí n.L.,Severní Terasa 17:24 2 nízkopodlažní
488 Jeníkov,nám. 17:31 1 nízkopodlažní
451 Telnice,Zadní Telnice 17:32  
524 Litvínov,nádraží 17:35 nízkopodlažní
450 Děčín,aut.nádr. 17:39 nízkopodlažní
480 Teplice,Benešovo náměstí 17:58 nízkopodlažní

Symbol ± před časovým údajem označuje spoj, ke kterému nemá systém online data.